Kako je sve počelo

SKU: S000088

6.490,00 RSD

Porez je uključen u cenu.

Kako je sve počelo je zanimljiva i edukativna knjiga koja radoznale čitaoce vodi na putovanje kroz vreme i otkriva kako su nastale neke od stvari, ideja i pojava koje danas smatramo sastavnim delom svakodnevnog života.


Količina: *

Podeli na:

Više Informacija

Kako su nastali prvi izumi? Odakle potiču određene ideje? Kada su se pojavile stvari koje danas koristimo svakog dana? Ova knjiga donosi zanimljive odgovore na pitanja koja možda nikada niste postavili, ali ćete poželeti da saznate njihove odgovore.

Kroz kratke i zanimljive priče, činjenice i objašnjenja, Kako je sve počelo približava čitaocima različite teme iz istorije, nauke, kulture i svakodnevnog života. Knjiga podstiče radoznalost i pokazuje da iza gotovo svake stvari postoji zanimljiva priča o njenom nastanku.

Zašto je ova knjiga zanimljiva?

  • puna je zanimljivih činjenica i neobičnih informacija,
  • odgovara na pitanja o nastanku i poreklu različitih stvari,
  • povezuje istoriju, nauku, kulturu i svakodnevni život,
  • podstiče radoznalost i želju za učenjem,
  • znanje predstavlja na zabavan i pristupačan način,
  • odlična je za decu i mlade koji vole da otkrivaju nove informacije.

Kako je sve počelo je knjiga za radoznale – za sve one koji vole da postavljaju pitanja, istražuju i otkrivaju zanimljive priče koje se kriju iza sveta koji nas okružuje.


Autor: Grupa autora, Broj strana: 320, Dimenzije: 21 x 28 cm


Vaša korpa je prazna

Pregledajte naše kategorije i
sigurni smo da ćete naći šta tražite!